Faber-Castell Grip Vulpotlood 0,5 mm B Zwart 1345
Marque :Faber-Castell Viking N°.4598271Om eenvoudig te schrijven
De comfortabele rubberen gripzone op de Grip 1345/1347 zorgt voor een prettige schrijfervaring. U kunt kiezen uit twee lijndiktes: de 0,7 mm stift voor bijzonder breukvast schrijven of de 0,5 mm stift voor fijn schrijven. De Grip 1345/1347 is verkrijgbaar in 4 aantrekkelijke kleuren en is elk voorzien van een uitdraaibare gum in de dop. De navulling is natuurlijk volledig zakveilig.
Voir toute la descriptionMenge | Stuk TVA excl. |
---|---|
1 Stuk | 5,49 € |
2 Stuk | 5,19 € -6% |
3+ Stuks | 4,99 € -9% |
Spécifications clés
- Ergonomische grip voor comfort
- Schrijfbreedte van 0,5 mm
- Extra lange gum voor efficiënt gummen
- Inclusief twee extra vullingen
- Geschikt voor fijne lijnen
- Duurzaam ontwerp voor langdurig gebruik
- Makkelijk navulbaar
- Ligt prettig in de hand
- Stijlvol en professioneel ontwerp
- Rubberen grip voorkomt wegglijden
Description
Deze Faber-Castell Grip 1345 vulpotlood schrijft in de kleur zwart en is voorzien van een ergonomische grip, gemaakt van rubber, die ervoor zorgt dat de vulpotlood prettig in uw hand ligt en gemakkelijk in gebruik is. De extra lange gum aan de bovenkant gumt alles zonder problemen uit. De dunne punt met een schrijfbreedte van 0,5 mm zorgt voor fijne lijnen. De vulpotlood is voorzien van een vulling en wordt geleverd met twee extra vullingen.
Souvent acheté ensemble
Spécifications
Viking N°. | 4598271 |
EAN/UPC | 4005401345992 |
Clip | Ja |
Gum | Nee |
Hardheidsgraad | B |
Intrekbaar | Inklapbaar |
Kleur | Zwart |
Lijnbreedte | 0,5 mm |
Lijnbreedte (min-max) | - |
Lijnbreedte (min-max) | - |
Merk | Faber-Castell |
Model | 1345 |
Navulbaar | Navulbaar |
Onbreekbaar | Ja |
Productlijn | Grip |
Producttype | Vulpotlood |
Verantwoordelijke persoon voor de EU | Faber-Castell AG (Nürnberger Strasse 2, 90456, Stein, DE, web/email:info@faber-castell.com) |